Rehabilitace Medicavera 

Rehabilitace Medicavera, spol. s r.o. je od roku 1994 privátním zdravotnickým zařízením v Praze 15, Horních Měcholupech. Od roku 2003 nabízí léčebnou péči v příjemném prostředí zdravotního střediska, které vzniklo rekonstrukcí jeslí v Boloňské ulici, poblíž klubu Varta.

Garantem kvalitní péče je prim. MUDr Karel Veselý, odborný rehabilitační lékař s dlouhodobou praxí.

Na počátku své praxe v 70. letech, byl jedním z prvních propagátorů myoskeletární medicíny, která rychle a účinně řeší funkční poruchy pohybového systému, jako nejčastější příčinu bolesti v zádech.

Rehabilitační centrum Medicavera poskytuje komplexní rehabilitaci zejména pacientů s bolestmi zad, kloubů a po úrazech a operacích pohybového systému s důrazem na prevenci a zlepšení kvality života.

Naši fyzioterapeuti jsou schopni poté na základě vyšetření a konzultace nastavit individuální léčebný program, pomohou vám naučit se vhodné cviky pro zlepšení vašeho zdravotního stavu a vysvětlí vám jak se případným bolestem vyhýbat.

Zařízení je smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven, léčba v rozsahu sazebníku výkonů je bezplatná.

Vedle standardních úkonů hrazených zdravotními pojišťovnami, nabízí i nadstandartní léčebné a preventivní postupy pro zlepšení kvality života a zvýšení schopnosti snášet zátěž ze stresu a celkové únavy.

Na naší ambulanci je možné si nechat zhotovit termoplastické stélky na míru (Formthotics).

                           kde nás najdete